Cool World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


----
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici!

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 139
Data de inscriere : 21/08/2008

Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici! Empty
MesajSubiect: Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici!   Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici! EmptySam Aug 23, 2008 10:01 pm

Daca sti ceva nou aici ne poti spune!
Sus In jos
https://crisa.forumgratuit.ro
Anda
Prieten de incredere!
Prieten de incredere!
Anda


Numarul mesajelor : 214
Varsta : 27
Data de inscriere : 22/08/2008

Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici! Empty
MesajSubiect: Re: Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici!   Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici! EmptyDum Aug 24, 2008 12:26 pm

[b]Am o sugestie pentru paginile Avril Lavigne, Vanessa Hudgens si Hilary Duff. Smile Ai putea sa faci o pagina unde sa ne spunem parerea despre vedeta respectiva. I love you PLUS: sa pui mai multe vedete si jocuri. drunken
Sus In jos
Iulia
De-al casei
De-al casei
Iulia


Numarul mesajelor : 78
Varsta : 27
Location : Petrosani
Data de inscriere : 23/08/2008

Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici! Empty
MesajSubiect: Re: Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici!   Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici! EmptySam Aug 30, 2008 3:07 am

"Am o sugestie pentru paginile Avril Lavigne, Vanessa Hudgens si Hilary Duff. Smile Ai putea sa faci o pagina unde sa ne spunem parerea despre vedeta respectiva. I love you PLUS: sa pui mai multe vedete si jocuri. "
Imi place idea ta! Very Happy
Sus In jos
http://vanessa-anne-hudgens.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 139
Data de inscriere : 21/08/2008

Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici! Empty
MesajSubiect: Re: Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici!   Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici! EmptySam Aug 30, 2008 11:11 am

parerea despre vedeta o poti pune la despre ea
Sus In jos
https://crisa.forumgratuit.ro
Anda
Prieten de incredere!
Prieten de incredere!
Anda


Numarul mesajelor : 214
Varsta : 27
Data de inscriere : 22/08/2008

Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici! Empty
MesajSubiect: Re: Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici!   Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici! EmptySam Aug 30, 2008 8:51 pm

aha, ok!
Sus In jos
original-shine
Prieten Nou!
Prieten Nou!
original-shine


Numarul mesajelor : 21
Varsta : 26
Location : Arad
Data de inscriere : 23/08/2008

Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici! Empty
MesajSubiect: Re: Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici!   Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici! EmptyMier Sept 03, 2008 11:21 pm

Socant! Crying or Very sad !Chiar nu mi-a enit sa scred!

Fani RBD,Pregatit-va sa aflati un lucrul fff dur pentru unii!Trupa noastra preferata se duce de rapa!Sad

TOT Anuntul:
Nici mie nu mi-a venit sa cred dar a scris asta si pe site-ul oficial al trupei!Se pare ca Concertul RBD de la Bucuresti care va avea loc pe 6 septembrie este printre ultimele concerte ale lor!Si mai de mult s-a spus asta dar pe atunci era doar o vrejeala.Acum nu mi-a venit sa cred cand am citit asta pe un site.Dupa cei 4 ani de cariera RBD se va destramna si fiecare ca incepe cariera solo!Era sa intepenesc cand am auzit acest anunt!
Sus In jos
http://original-shine.piczo.com
Admin
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 139
Data de inscriere : 21/08/2008

Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici! Empty
MesajSubiect: Re: Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici!   Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici! EmptyJoi Sept 04, 2008 11:27 am

oo nu Plang
Sus In jos
https://crisa.forumgratuit.ro
Anda
Prieten de incredere!
Prieten de incredere!
Anda


Numarul mesajelor : 214
Varsta : 27
Data de inscriere : 22/08/2008

Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici! Empty
MesajSubiect: Re: Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici!   Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici! EmptyLun Sept 08, 2008 7:00 pm

stiu Plang
trupa mea preferata se destrama Sad(
Sus In jos
Anda
Prieten de incredere!
Prieten de incredere!
Anda


Numarul mesajelor : 214
Varsta : 27
Data de inscriere : 22/08/2008

Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici! Empty
MesajSubiect: Re: Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici!   Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici! EmptyLun Sept 08, 2008 7:06 pm

am vesti despre Paris Hilton OK!

Paris scrie toata ziua pe blogul ei cat e de ocupata! Ba ca intra in studio sa inregistreze un nou album, ba ca isi cauta o prietena cea mai buna(e vorba de show-ul ei), acum aflam ca si-a lansat o colectie de extensii de par, intitulata "The Bandit", proiect initiat de firma "Dreamcatchers" cu care blonda a semnat un contractr inca de anul trecut: "Idealul meu a fost acela de a transpune personalitatea mea in acest priect. Port extensii de par de patru ani de zile si cred ca Bandit este cel mai bun produs. Orice femeie ar trebui sa aiba un set." V-a convins? :] Noi suntem curiosi ce o sa mai lanseze in curand, asta pentru ca promoveaza lucruri din ce in ce mai ciudate. Sa fie oare o linie de agrafe marca Hilton? Be repared!
Sus In jos
ruxy
Prieten de incredere!
Prieten de incredere!
ruxy


Numarul mesajelor : 206
Varsta : 27
Location : Mioveni/Arges
Data de inscriere : 22/08/2008

Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici! Empty
MesajSubiect: Re: Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici!   Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici! EmptySam Sept 27, 2008 3:13 pm

Miley Cyrus are un nou iubit?
Miley Cyrus s-a afisat in public cu Justin Gaston, model si cantaret aspirant de muzica country. Mai mai mult de atat, tanarul i-a cunoscut deja si pe parintii vedetei din Hannah Montana , conform revistei People.

Miley Cyrus si Justin Gaston, impreuna cu familia canteretei, au fost vazuti mergand... la biserica. Nu, deocamdata nu e vorba de nunta, ci doar de slujba de duminica.

In seara aceleeasi zile, tanarul model a mers sa o vada pe Miley in concert.

Portivit PR-ului cantaretei, Justin Gaston este doar `un prieten din Nashville`.

El a cunoscut-o pe vedeta serialului Hannah Montana la inceputul acestui an, cand a concurat la `Nashville Star`, show gazduit de tatal lui Miley - Billy Ray.

Conform unei persoane din anturajul familiei cantaretei, insa, cei doi `au petrecut foarte mult timp impreuna de cand el a venit in oras`.
Sus In jos
http://www.ruxandra-teodora.piczo.com
Admin
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 139
Data de inscriere : 21/08/2008

Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici! Empty
MesajSubiect: Re: Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici!   Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici! EmptySam Sept 27, 2008 6:05 pm

justin gaston??????????? Shh ii statea mai bine cu zac Plang poop:cactusel
Sus In jos
https://crisa.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici! Empty
MesajSubiect: Re: Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici!   Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici! Empty

Sus In jos
 
Daca sti ceva nou fa un topic sau spune-ne aici!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Fa un topic cu Filmeul/Desenul/Serialul tau preferat!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cool World :: Altele :: Lucruri noi!-
Mergi direct la: