Cool World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


----
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Bill din TH se teme pt vocea sa

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
raptor
Responsabil/a cu linistea
Responsabil/a cu linistea
raptor


Numarul mesajelor : 35
Location : Lost in the darK
Data de inscriere : 30/08/2008

Bill din TH se teme pt vocea sa Empty
MesajSubiect: Bill din TH se teme pt vocea sa   Bill din TH se teme pt vocea sa EmptyLun Sept 01, 2008 7:42 pm

Desi medicii s-au aratat increzatori in ceea ce priveste recuperarea lui Bill Kaulitz dupa operatie, membrul Tokio Hotel este inca stapanit de teama ca-si va pierde vocea.

Cantaretul, care se afla in repaus vocal pe o perioada de 10 zile, a acordat un interviu scris editiei germane a publicatiei Vanity Fair, in care declara:


`Inca ma tem pentru vocea mea. De asemenea, am mustrari de constiinta pentru toate concertele care au fost anulate`.


Din cauza chisturilor descoperite pe corzile vocale ale lui Bill Kaulitz, formatia Tokio Hotel a fost nevoita sa-si anuleze spectacolele planificate la sfarsitul lui martie si in luna aprilie.


In interviul acordat Vanity Fair, cantaretul german a scris si despre zvonurile referitoare la (homo)sexualitatea sa.

El explica motivele care, in viziunea lui, au dat nastere acestei speculatii: `Majoritatea oamenilor judeca dupa acest cliseu: daca te imbraci si te machezi diferit, este numaidecat gay. Ei bine, nu-i chiar asa`.

Referitor la `dragostea` ce-l leaga de colegii de trupa, Bill Kaulitz a scris ca e satul sa aiba in fiecare seara pe altcineva in pat si ca n-a ajuns inca la aceasta `performanta`.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 139
Data de inscriere : 21/08/2008

Bill din TH se teme pt vocea sa Empty
MesajSubiect: Re: Bill din TH se teme pt vocea sa   Bill din TH se teme pt vocea sa EmptyJoi Sept 04, 2008 4:22 pm

Rolling Eyes
Sus In jos
https://crisa.forumgratuit.ro
Anda
Prieten de incredere!
Prieten de incredere!
Anda


Numarul mesajelor : 214
Varsta : 27
Data de inscriere : 22/08/2008

Bill din TH se teme pt vocea sa Empty
MesajSubiect: Re: Bill din TH se teme pt vocea sa   Bill din TH se teme pt vocea sa EmptyLun Sept 08, 2008 6:24 pm

nu am citit tot, dar oriqm stiu despre ce e vorba Plang saraql bill...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bill din TH se teme pt vocea sa Empty
MesajSubiect: Re: Bill din TH se teme pt vocea sa   Bill din TH se teme pt vocea sa Empty

Sus In jos
 
Bill din TH se teme pt vocea sa
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cool World :: Revista Crisa :: Revista Crisa Nr 2-
Mergi direct la: