Cool World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


----
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Maite Perroni vine din Mexic special pentru fanii din România!

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 139
Data de inscriere : 21/08/2008

Maite Perroni vine din Mexic special pentru fanii din România! Empty
MesajSubiect: Maite Perroni vine din Mexic special pentru fanii din România!   Maite Perroni vine din Mexic special pentru fanii din România! EmptyLun Sept 01, 2008 8:09 pm

Maite Perroni vine din Mexic special pentru fanii din România! Maite200Maite Perroni, componenta RBD, cea mai în vogă trupă a momentului, vine direct din Mexic special pentru fanii săi din România, cu ocazia concertului de promovare a ultimului album RBD, “Empezar desde cero”.


Din întregul turneu european susținut de trupa RBD, Maite va cânta alături de colegii săi doar în cadrul concertului din România, care va avea loc pe 6 septembrie, la Sala Polivalentă. Ea va veni direct din Mexic, special ca să concerteze pentru fanii săi români, conform anunțului făcut de organizatorul concertului RBD în România, Media Services Event.

Cei șase rebeli Anahí, Maite, Dulce Maria, Alfonso, Cristopher și Christian se vor despărți în 2009, după încheierea turneului, când fiecare își va urma drumul său. Dar Maite va reveni în exclusivitate ACASĂ în primul său proiect solo, telenovela de mare succes “Iubire cu chip rebel” - “Cuidado con el angel”, în care joacă alături de actorul William Levy. Aceasta va putea fi urmărită în premieră ACASĂ, din 9 septembrie, de la ora 20:30.

Până atunci, fanii din România vor fi cei care se vor bucura, pe 6 septembrie, de singurul concert din cadrul turneului RBD în care îndrăgita Maite Perroni va fi prezentă pe scenă.Very Happy
Sus In jos
https://crisa.forumgratuit.ro
Anda
Prieten de incredere!
Prieten de incredere!
Anda


Numarul mesajelor : 214
Varsta : 27
Data de inscriere : 22/08/2008

Maite Perroni vine din Mexic special pentru fanii din România! Empty
MesajSubiect: Re: Maite Perroni vine din Mexic special pentru fanii din România!   Maite Perroni vine din Mexic special pentru fanii din România! EmptyMar Sept 09, 2008 2:20 pm

eu nu am fost la concert!! Crying or Very sad offf, ce rau imi pare! Mad daca locuiam in bucuresti, era simplu! dar cum eu ma aflu cam la 700 de km distanta de capitala... very_funny
Sus In jos
 
Maite Perroni vine din Mexic special pentru fanii din România!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Maite-Photos
» Cadoul pentru persoana anterioara!
» RIHANNA lupta pentru copiii defavorizati!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cool World :: Revista Crisa :: Revista Crisa Nr 2-
Mergi direct la: