Cool World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


----
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Despre Totally Spies!

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 139
Data de inscriere : 21/08/2008

Despre Totally Spies! Empty
MesajSubiect: Despre Totally Spies!   Despre Totally Spies! EmptyMar Sept 02, 2008 9:04 pm

Despre Totally Spies! I256709269_71507
Samantha, căreia i se spune Sam sau Sammy, are părul lung, roșcat-deschis și ușor ondulat, ochi verzi și un costum de spion verde. Ea este considerată cea mai inteligentă din grupul de spionaj, găsind mereu soluții în situații dificile. Este cea mai serioasă, seducătoare și elegantă din trio, iar ideile ei sunt întotdeauna strălucite. Sam, ca și Clover și Alex, adoră întâlnirile, cumpărăturile și moda, dar nu la fel de mult ca celelalte, fiind mai preocupată de școală și misiunile lor.Într-unul din episoade este relevat faptul că a fost aleasă cea mai deșteaptă și populară fată de la Beverly High School. Ca urmare a inteligenței sale, Sam este cel mai des hipnotizată sau spălată pe creier de infractori. În episodul Do You Believe In Magic?, Sam se prezintă nepotului magicianului ca fiind "Samantha Simpson".

În situații dificile, ea este cea care vine în ajutorul colegelor sale.

Este mulțumită cu orice i se dă, chiar dacă uneori nu îi plac dispozitivele pe care le primește. La fel sunt și Clover și Alex. Faptul că cele trei fete sunt spioane este susținut de Jerry, care le spune că ADN-UL lor posedă o genă de spion. Este în zodia Capricorn.

Despre Totally Spies! I256709568_69659

Clover are părul blond de lungime medie, ochi albaștri și un costum de spion roșu. . Mereu pune pe primul loc felul în care arată și viața ei scarboasa, fiind ceva mai vanitoasă și superficială decât celelalte. Este foarte preocupată de statutul ei social la școală, încercând să devină cea mai buna daca se poate . Clover are un verișor pe nume Normy, cam enervant dar cu toate astea simpatic.Mama acesteia pare a-l proteja pe Normy de fiica sa,iar pe clover o enerveaza la maxim fiind pedepsita in camera ei din cauza acestuia.Ea este in zodia gemeni si are o personalitate puternica.

Despre Totally Spies! I256709717_80182

Alex are părul scurt și negru, piele mai închisă la culoare, ochi căprui și un costum de spion galben. Este cea mai dulce și amabilă din grup și mereu pune pe primul loc prietenia ei cu celelalte fete.Ii place aventura si este ambitioasa. Cu toate că este cea mai sportivă, Alex este pe al doilea loc la capitolul "feminitate". Este destul de preocupată de băieți și felul în care arată, deși nu la fel de mult ca și Clover.Are o garderoba extraordinara chiar si pentru o spioana.Este cea mai tânără din grup.Ea este si cea mai draguta fata dintre toate si este o prietena de nadejde.Ea este prietena ta fidela, draguta si mereu sincera.Si nu minte niciodata,chiar daca cateodata trebuiesa vorbeasca ca la interogatoriu ca sa salveze prietenia ei cu Sam si Clover.

De obicei acționează ca o legătură între Sam și Clover când acestea se ceartă. Uneori este de partea mai feminină a lui Clover (de obicei când este vorba de modă sau băieți), sau se aliază cu Sam (adesea când Clover exagerează). Sam și Clover se ceartă uneori pe prietenia lui Alex.Alex este în zodia Fecioară.

Eu am avut si un site cu spioanele de care nu ma mai ocup, dar nu m-am indurat sa-l sterg:
www.cris-spies.piczo.com

Tu ce parere ai despre Spioanele?De cine iti place?Ce stii despre ele?
Sus In jos
https://crisa.forumgratuit.ro
Anda
Prieten de incredere!
Prieten de incredere!
Anda


Numarul mesajelor : 214
Varsta : 27
Data de inscriere : 22/08/2008

Despre Totally Spies! Empty
MesajSubiect: Re: Despre Totally Spies!   Despre Totally Spies! EmptySam Sept 06, 2008 2:15 pm

nu ma prea dau in vant dupa TS dar imi plak totushi.. Happy
preferata mea este clover IngerashScomp
Sus In jos
Anina
Prieten Nou!
Prieten Nou!
Anina


Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 05/09/2008

Despre Totally Spies! Empty
MesajSubiect: Re: Despre Totally Spies!   Despre Totally Spies! EmptyLun Sept 08, 2008 1:26 am

Preferata mea-i tot Clover! nu prea am ce sa spun despre ele Happy
Sus In jos
Anda
Prieten de incredere!
Prieten de incredere!
Anda


Numarul mesajelor : 214
Varsta : 27
Data de inscriere : 22/08/2008

Despre Totally Spies! Empty
MesajSubiect: Re: Despre Totally Spies!   Despre Totally Spies! EmptyMar Sept 09, 2008 8:07 am

uite ceva interesant despre TS... lol!

Schimbări între sezoane

Sezonul 1 - sezonul 2
În sezonul 2 se schimbă vocea lui Sam.


Sezonul 2 - sezonul 3
În limba română, vocea lui Alex se schimbă (ca și în limba engleză, de altfel).
Fetele se mută împreună.
Biroul lui Jerry se modernizează.
Jerry o introduce pe G.L.A.D.I.S., asistenta sa.
Pudriera electronică și celelalte echipamente primesc o nouă înfățișare.
Genericul și melodia de început se schimbă.
Genericul de sfârșit este înlocuit de un interviu cu personajele "Totally Spies" pe diferite teme (în partea stângă sunt scrise crediturile și în cea dreaptă apare un mic aparat care redă interviul).

Sezonul 3 - sezonul 4
În limba română, vocea lui Mandy se schimbă.

Sezonul 4 - sezonul 5
Fetele nu mai învață la liceul din Beverly Hills, ci la facultatea din Malibu.
Spioanele se mută în altă casă, construită de WOOHP.
În limba română, vocea lui Mandy se schimbă.
Spioanele își iau încă o slujbă, aceea de a lucra la cafeneaua Mali-cafè.
Genericul de început se schimbă dar melodia rămâne aceeași.
Genericul sub formă de interviu este înlocuit cu secvențe din serial, puse pe melodia de început (în partea stângă sunt scrise crediturile și în cea dreaptă apare un mic aparat care redă secvențe din episod).
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 139
Data de inscriere : 21/08/2008

Despre Totally Spies! Empty
MesajSubiect: Re: Despre Totally Spies!   Despre Totally Spies! EmptyMar Sept 09, 2008 12:14 pm

interesant:)
Sus In jos
https://crisa.forumgratuit.ro
Iulia
De-al casei
De-al casei
Iulia


Numarul mesajelor : 78
Varsta : 27
Location : Petrosani
Data de inscriere : 23/08/2008

Despre Totally Spies! Empty
MesajSubiect: Re: Despre Totally Spies!   Despre Totally Spies! EmptyDum Sept 14, 2008 5:15 pm

Imi place de Sam
Sus In jos
http://vanessa-anne-hudgens.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Despre Totally Spies! Empty
MesajSubiect: Re: Despre Totally Spies!   Despre Totally Spies! Empty

Sus In jos
 
Despre Totally Spies!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Concurs Totally Spies!
» Despre H2o!
» Despre tine!
» Despre Copiii de la 402!
» Despre Vanessa

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cool World :: Filme si desene animate! :: Totally Spies-
Mergi direct la: